Очки бифокальные фотохромные (защитные) Global Vision Hercules-7 Bifocal (+2.5) photochromic (clear), фотохромные прозрачные

Дуже файні окуляри. фотохром робить дуже гарно.підійшли теж гарно.дуже задоволений.

Анатолію, добрий вечір! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Система для приготовления еды Fire Maple FMS-X1 Gradient

Спасибо большое за скидки и оперативность! Очень хороший магазин и качество системы классное. Система работает отменно! Правда мой суп съел комплектовщик ?! Спасибо большое Вы классные!

Тактический фонарь Armytek Predator Pro, магнитная зарядка, v. 3.5,XHP35HI (F07301C)

Доброго дня бачу що ліхтаря немає в наявності,але може хоч так запитання дійде до сервісного обслуговування. Через деякий час користування ліхтарем,він почав в якийсь момент роботи вимикатися. Я спочатку бив у двері усіх відомих мені місць де можуть полагодити,потім подивився огляди на Ютубі і походу все зрозумів. Чи може таке бути що ліхтар вимикається через свою систему захисту у зв'язку з тим що використовується не той акумулятор який іде у комплекті?

Станіславе, добрий вечір! Ми вдячні Вам за питання. Так дійсно акумулятор може бути несправним, або з низькою потужністю (струм навантаження). Для ліхтаря не має значення бренд акумулятора, головне, щоб акумулятор відповідав своїм параметрам. Несправним також може бути ліхтар. 

Можемо спробувати вирішити Ваше питання, для цього просимо надати Ваш номер телефону на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua, або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram).

Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik

Фонарь Skilhunt M150 V3 CW XP-L (with 14500 battery)

В объявлении холодный свет на фонаре ,а пришёл нейтральный. Всё было-бы нечего я брал его для коллекции(осталось только холодный свет ) в таком случаи он как бы и не нужен .операторы молчат . Хотел бы всетаки 6500 кельвинов себе . Это непроверили что отправляют и я не посмотрел что забрал . Так вот бывает

Андрію, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Але в описі на сайті вказано, що ліхтар має освітлення – нейтрально біле. Можливо Ви переплутали з цією версією ліхтаря - https://fonarik.ua/ua/fonari/fonar-skilhunt-m150-v2-cree-xp-l/

Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Термокружка Primus Vacuum commuter 0.3 Barn red

Товаром не задоволена. Зовнішня поверхня нагрівається. Через 2 години чай слабо теплий

Олено, добрий вечір! Приносимо щирі вибачення за цю ситуацію. Ми вже працюємо над вирішенням цього питання і найближчим часом зможемо запропонувати варіанти щодо її врегулювання. У разі виникнення у Вас додаткових запитань або уточнень, Ви можете звернутися до нас, написавши на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (viber/telegram). Дякуємо за Ваш відгук.

Термос Primus TrailBreak EX Coal 0.75 л, черный

На сайті був термос із позначкою "знижка". Зазначалось що є потертість і прикріплювали фото тих недоліків. Зовнішній вигляд не мав для мене значення,тому замовила. Перетелефонували швидко,все уточнили що все ок,тільки зовнішні подряпини. Отримали,і все зовсім не так. Кришка з поїлкою взагалі не герметична,протікає кип'яток,хоча виставляємо правильні положення по стрілочкам,основна кришка закривається зі страшним скрипок,неначе пісок туди попав. З'ясували що там різьба розбита,точніше один круг рваний. Чому не вказали такі недоліки,покупець має знати що викине і тисячу грн і термос на мусор. Дуже не приємно.

Юлія, добрий вечір! Приносимо щирі вибачення за цю ситуацію. Ми вже працюємо над вирішенням цього питання і найближчим часом зможемо запропонувати варіанти щодо її врегулювання. Для вирішення питанняпросимо надати Ваш номер телефону на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua, або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram). Дякуємо за Ваш відгук.

Нож Ganzo G626-BS

За 10 місяців активного користування лезо в руків'ї не розшаталось, люфт ледь ледь відчутний, в руці лежить удобно і має приємну вагу не багато не мало, тримаєш і відчуваєш в руках ніж а не пір'їну , або тесак. По заточці тримає гарно, але після 20-30 відкритих консерв потрібно точити, також наголошу що проти класичних ножів , кінчик ножа під 45° як будто створений щоб відкривати консерви. Ніж показав себе неперевершувано, я за ці гроші очікував набагато гірший результат, а отримав ніж що ідеально мені підходить. А ще також ніж зі своїм кінчиком показав себе гарно при обробці дерева , щось застругати , підстругати, вирізати і т. д.

Олександре, добрий вечір! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Перцовый баллончик Mace с поворотным затвором, черный

Викликає сумніви що до ефективності. Дуже легкий, розмір як губна помада. Не знаю, чи були він ефективним в екстреній ситуації .

Олександре, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Балончик оригінальний, негативних звернень від покупців ми не отримували. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Фонарь Fenix HM23

Подскажите на каком типе аккумуляторов кроме батарейки может работать данный фонарь?

Андрію, добрий вечір! Ми вдячні Вам за питання. Для роботи ліхтаря можна використовувати нікель-метал-гідрідний (Ni-MH) акумулятор формату АА, 1,2 В. 

Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Ручной фонарь Skilhunt M150 V2 High CRI XP-L (с 14500 аккумулятором)

в названии "M150 V2 High CRI" . на коробке "M150 High CRI" , про "V2" не упоминается :( . на фонарике "M150 V3" /:o . кому верить ? у этого фонаря в описании аккумулятор в комплектации - не было в коробке (наверно потерялся по дороге) надо было брать тот что дешевле и без аккума в комплекте

Bob, добрий день! Приносимо щирі вибачення за цю ситуацію. Ми вже працюємо над вирішенням цього питання і найближчим часом зможемо запропонувати варіанти щодо її врегулювання. У разі виникнення у Вас додаткових запитань або уточнень, Ви можете звернутися до нас, написавши на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram). Дякуємо за Ваш відгук.

Нож Leatherman Skeletool KBX Coyote 832615

Ніж прийшов дуже швидко, якістю задоволений!, єдине що не сподобалось - це те що коробка була розпломбована і злегка заюзана, можливо був на вітрині, в такому випадку було б непогано зробить скидку на дану позицію, а вцілому все гуд!

Максиме, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Прикро, що так сталося з пакуванням, коли товар йде з вітрини ми виставляємо його на сайті окремо зі зниженою ціною, та описом пошкоджень, якщо такі є. Для оцінки пошкодження, просимо Вас надіслати фото коробки та ножа сюди до коментарів, або на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua, або на Viber/Telegram за телефоном: +38(063) 196 16 57. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Сумка универсальная для каремата 3F Ul Gear 15D Желтый

Якість товару досить пристойна. Воду не пропускає навідь під душем.

Роберт Анатолійович, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок і за те що не залишили цей випадок без уваги. Ми відкорегуємо інформацію на сайті найближчим часом. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Гермомешок-рюкзак 3F Ul Gear 20L Зеленый

Найкраща ціна! хороший, якісний товар. Однозначно рекомендую! Доставили вчасно. Дякую магазину fonarik.ua! P.S.: купую ще один. До речі це чудовий варіант на подарунок будь-кому.

Денисе, добрий ранок! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Коврик туристический 3F Ul Gear Standard

Дуже якісний килимок. Комплектація таж сама як і на фотографіях. Рекомендую всім у цьому виборі каремата !

Данііл Олександрович, добрий ранок! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Фонарь-брелок Skilhunt E3A orange CW

Ліхтарик прийшов швидко,все ціле замовив у суботу в понеділок вже у мене,сам ліхтарик файний і колір і його і якість,світить потужно як для наключника я задоволений.Планую і далі тут купувати!Дякую магазину!

Олександр Сергійович, добрий ранок! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Аккумулятор 14500 Fenix ARB-L14-1600U micro usb зарядка

Fenix взалі виробляє дуже якісні акуми і ARB-L14-1600u не є виключенням

Сергій, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.

Нож Artisan Andromeda, AR-RPM9 Steel, G10 olive

Нож хороший. Небольшой, лёгкий и аккуратный.

Володимире, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.