Зареєструйтеся, щоб робити покупки, відстежувати замовлення та насолоджуватися персоналізованими знижками та балами.
Зареєструйтеся, щоб робити покупки, відстежувати замовлення та насолоджуватися персоналізованими знижками та балами.
При використанні зброї слух потрібно захищати, так як гучні постріли негативно впливають на вуха. Найпростіший спосіб захистити себе від акустичного навантаження-заткнути пальцями органи слуху, але це, як ми розуміємо, не дуже зручно. Руки зайняті, а в таких ситуаціях вони можуть знадобитися стрілку. З моменту початку застосування вогнепальної зброї глухота часто була супутницею військових-ветеранів. За час служби багато з них заробляли серйозні проблеми зі слухом, що природно. Неможливо було одночасно берегти себе від шуму, і при цьому чути ті ж накази командирів. Але коли були випущені перші активні навушники, вдалося нарешті захистити вуха стрільців від гучних звуків.
Сьогодні такі засоби чи не за замовчуванням вбудовують в шоломи для солдатів передових держав. Використовують захист від шумів і звичайні мисливці, і просто любителі стрільби. При цьому, знайти дійсно стоять активні навушники буває нелегко.
У загальному плані всі такі вироби поділяються на два різновиди: активні і пасивні. Пасивні просто ізолюють слуховий канал від всіх шумів зовнішнього середовища. Активні ж усувають звуки вище певної частоти і гучності. А все інше Користувач чути в стані, для цього задіюються рації, підсилювачі, інші засоби. Перший варіант, звичайно ж, простіше і дешевше, зате другий – більш функціональний.
Є ще Категорія особливих балістичних навушників для стрільби, вони не тільки оберігають барабанну перетинку від гучних звуків, але також і захищають від ризику виникнення баротравми. Для цього генеруються спеціальні сигнали, які змушують кісточки середнього вуха повертатися так, щоб різкий перепад тиску не нашкодив.
Відомо, що рівень шуму в 130 децибел викликає біль у людини, а понад 160 – вже може пошкодити барабанну перетинку. Постріл з рушниці якраз і генерує рівень звуку в 160 децибел, тому знаходження на стрільбищі без спеціальних засобів захисту – небезпечно для здоров'я.
Важлива не тільки гучність як така, але і частота, яку має цей звук. Чим вище частота, тим важче вплив шуму на організм. Низькочастотні акустичні впливи також являють собою загрозу. Тривалий вплив звуків низької частоти, навіть за умови захисту, таїть в собі небезпеку.
Важливо і те, від якого конкретно шуму потрібен захист. Буває безперервний акустичний вплив, а буває імпульсний. Полювання зазвичай має на увазі нетривалий, але дуже гучний, шум. А роботи з будівництва генерують тривалий помірний шум, який лише іноді досягає небезпечного значення.
Відверто кажучи, беруші - не найвдаліший вибір для захисту від шумів. Вони майже за всіма пунктами поступаються навушникам. Винятком є лише окремі унікальні конструкції, які надають берушам властивості активного захисту. Наприклад, є моделі, здатні усувати звуки, що перевищують 80 децибел. Проте, вони досить дорого коштують, та й відносно рідко зустрічаються. Однак, якщо ви не збираєтеся працювати в умовах підвищеного шуму, якщо немає проблем з високою вологістю, а витрачатися не хочеться, то можна застосовувати і беруші.
Навушники для мисливців хороші тим, що до того ж частково блокують кісткову провідність шумів. Це всього-то кілька сантиметрів, проте, ефект зниження інтенсивності звуку не просто помітний, а сильний. Але слід розуміти, що чим більш щільно прилягають ізолюючі чашечки, тим більше знижується звук, але знижується і рівень комфорту. В деякій мірі це компенсується структурою, матеріалом і нюансами поверхні самих виробів. Велика частина таких навушників-активні, вони усувають будь-який звук, який перевищує 82 децибела. Єдиний недолік-оскільки деякі функції реалізуються завдяки електричним схемам, в пристрої доведеться іноді міняти батарейки.
Буває чимало випадків, коли навушники проти шуму дуже необхідні. Але на практиці стає очевидно, що такі вироби не завжди відповідають необхідним критеріям. По-простому висловлюючись-вони знижують шум на меншу кількість децибел. Зазвичай рівень зниження становить від 10 до 15 децибел. І це зовсім не обов'язково обман з боку виробників. Справа в тому, що навушники проходять випробування в контрольованих умовах лабораторії. А вони значно відрізняються від тих, що в реальному житті. Тому вибирати продукцію потрібно уважно і з розумом. Наш інтернет-магазин допоможе вам знайти бажане.
Тут представлені навушники і беруші. Є навіть спеціальна дитяча модель. Консультація у фахівців в інтернет-магазині дасть відповіді на хвилюючі питання. Тільки оригінальні товари за приємними цінами з гарантією від виробника. Купуйте в магазині Fonarik.ua!