Зареєструйтеся, щоб робити покупки, відстежувати замовлення та насолоджуватися персоналізованими знижками та балами.
Зареєструйтеся, щоб робити покупки, відстежувати замовлення та насолоджуватися персоналізованими знижками та балами.
Кожен ліхтар світить за рахунок енергії від батарей та акумуляторів, тому якість саме цього аксесуара грає одну з ключових ролей у забезпеченні його працездатності. Які акумуляторні батареї чи елементи живлення іншого типу вибрати серед величезного асортименту?
Звичайно, в першу чергу необхідно звернути увагу на розмір батарейки, на який розрахований акумуляторний блок ліхтаря. Цей параметр вказується в інструкції до кожного з ліхтарів в інтернет-магазині fonarik.ua, а також з опису на сайті. Найчастіше там же вказаний і рекомендований виробниками тип електроліту. Але в будь-якому випадку буде корисно орієнтуватися в тому, яка батарея живлення для ліхтарів оптимально підійде для вашої моделі.
Батарейки без можливості перезаряджання — це найпростіший тип елементів живлення. Це можуть бути батареї АА, ААА або інших форматів. Залежно від електроліту, вони поділяються на сольові, лужні та літієві. Сольові батарейки можуть використовуватися тільки для малопотужних ліхтарів, оскільки вони мають невелику ємність. Лужні можуть прослужити набагато довше і забезпечити енергією навіть яскраві світлодіодні ліхтарі. Літієві батареї теж добре себе зарекомендували в експлуатації, особливо в холодну пору року, але їхня вартість досить висока. І в кожному випадку після того, як батарейки сядуть, їх доведеться викинути і купити нові.
Акумуляторні батареї, навпаки, можуть прослужити до сотень циклів зарядки і розрядки. Це вигідніший з фінансової точки зору варіант. До того ж він більш екологічний. Однак і акумулятори для ліхтарів дуже різні. Дуже популярні пальчикові батареї (акумулятори АА), формат ААА (мікропальчиковий), 18650 та інші. На кшталт електроліту, мабуть, першому місці за поширеністю стоять літій-іонні акумулятори для ліхтарів. Це акумулятори АА, ААА та інші, які практично позбавлені ефекту пам'яті, можуть тривалий час зберігатися зарядженими та відрізняються низьким рівень саморозрядження (хоча на морозі втрата заряду відбувається швидше). Найближчі їхні «родичі» - літій-полімерні акумулятори.
Останнім часом набирають популярності нікель-металгідридні акумулятори (Ni-MH). Вони також зберігають працездатність протягом 500 циклів і вважаються екологічно безпечнішими. Хоча якщо це не найсучасніша модель, такі пальчикові батареї можуть розряджатися навіть у процесі зберігання.
LiFePO4 елементи живлення поки що не так добре відомі покупцям. Але ці акумулятори дуже вигідні в експлуатації. Їх можна перезаряджати близько 2000-5000 разів. Більш того, цей вид батарей однаково ефективний при позитивних та негативних температурах навколишнього середовища.
В інтернет-магазині fonarik.ua ви знайдете елементи живлення для будь-якого ліхтаря та зможете підібрати оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості.